menu button
سبد خرید شما

PDF

نسخه پي دي اف شماره 446

نسخه پي دي اف شماره 446

مجله موفقیت شماره 446 منتشر شد

در جدیدترین شماره مجله موفقیت به سراغ دغدغه مهم این روزهای ایران رفتیم: پول

بخش مهمانخانه مجله موفقیت

کسانی را به یاد بیاورید که در خودشان یک نارضایتی خوش‌بینانه دارند و فکر می‌کنند هنوز به آن چیزی که باید نرسیده‌اند؟ این افراد جایگاه حداقلی و امنی که دارند را رها می‌کنند و به سمت دیگری می‌روند. حتی از این شاخه به آن شاخه می‌پرند و کلی زخم زبان می‌شنوند. گاهی بدشانسی می‌آورند، ولی از پا نمی‌افتند. رزومه‌ی «رنه سینانی» را که بخوانید پر است از این دست اتفاقات؛ کسی که در اوج نوجوانی، مجبور شد از دلخوشی‌های معمول زندگی دست بکشد و برای رسیدن به آرزوهای بزرگش مسیر عجیبی را انتخاب کند. البته شاید مسیر، او را انتخاب کرد و ادامه داد تا به جایی برسد که رنه سینایی و محصول تولیدی‌اش، یعنی وبسایت و اینستاگرام «سوخت جت» تبدیل شود به یکی از مراجع اصلی و مهم انگیزشی برای کسانی که چیزی بیش از آنچه را که دارند، می‌خواهند. مشروح گفت و گو با رنه سینایی خالق  سایت سوخت جت را می‌توانید در مجله‌ی موفقیت 446 بخوانید.


پرونده ویژه مجله موفقیت

مستند به گزارش‌های متعدد خبری از آمار درگیری و دعوای خیابانی، نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح یا قتل، بالا گرفتن چالش‌های خانوادگی بر سر مسائل مالی یا اجتماعی و ... آستانه‌ی تحمل، سعه‌‌ی صدر و مدارای شهروندان ایرانی رو به کاستی گذاشته است.

متغیرهای متعددی دست به دست هم می‌دهد و افراد به دلائل مختلف از کوره در می‌روند. در پرونده ویژه مجله 446 موفقیت مروری بر مسئله‌ی مدارا در فضای اجتماعی ایران خواهیم داشت که همراه با مصاحبه ای با دکتر ویولت علیپور، روان شناس، تحلیل جامعه شناسی مدارا و تاب آوری به قلم سمانه کوهستانی و 10 راهکار برای مدیریت خشم و تاب آوری به قلم دکتر حلت، به رشته ی تحریر درآمده است.

بخش زندگی مجله موفقیت


چرا زنان خیانت می کنند؟

تمایل به خیانت و ارتکاب خیانت توسط مردان ممکن است توجه زیادی را به خود جلب کند، اما زنان هم از این مسئله مستثنی نیستند و ممکن است زنان هم مرتکب خیانت شوند. پس درک علل خیانت در زنان بسیار حائز اهمیت است که در مجله 446 موفقیت به آن پرداخته ایم.

گروه درمانی

تعاملات و ارتباط گروهی چگونه می‌توانند سازنده یا مخرب عمل کنند و اگر ما یاد بگیریم که چطور تعاملات و ارتباطات سازنده و موثر گروهی داشته باشیم می‌توانیم به خود و دیگران کمک کنیم و برای هم موثر و مفید واقع شویم. گروه‌درمانی شیوه‌ای از روان­درمانی است که مزایای زیادی دارد . در مقاله ای به قلم مونا گوشه، در مجله موفقیت 446 به گروه درمانی و مزایای آن پرداخته شده است.


هوش هیجانی یا هوش کلی؟، من یک مطلقه هستم!، تلاطم میانسالی، نوموفوبیا یا ترس مرضی بابت نداشتن موبایل، عوامل تاثیرگذار در هویت جنسی کودک، نگرانی والدین در مورد ادب و احترام در نوجوانان و نسل زد، دوست‌داشتن بدون قید‌و‌شرط  و ... برخی دیگر از مقالات بخش زندگی مجله 446 موفقیت است.

بخش کار مجله موفقیت

شیائومی، عقاب آسیا

«شیائومی» (Xiaomi) یکی از پدیده‌های یکتا در دنیای فناوری و تکنولوژی است که در دو دهه‌ی اخیر، به یکی از پیشوایان صنعت الکترونیک مصرفی تبدیل شده است. تاریخچه‌ی جذاب و نقشه‌ی راهی که شرکت شیائومی پشت سر گذاشته، نه‌تنها نمایانگر نقش مهم شیائومی در بازار فناوری است، بلکه بیان‌کننده‌ی نوآوری‌ها و چالش‌هایی است که شیائومی طی این سفر داشته است. در داستان برند مجله موفقیت 446 به این برند قدرتمند آسیایی پرداخته ایم.


راه اندازی کسب و کار خانگی

تا اسم کسب‌و‌کار خانگی مطرح می‌شود ذهن اکثر افراد به این سمت می‌رود که احتمالا مخاطب کسب‌و‌کار خانگی فقط خانم‌ها هستند؛ اما جالب است بدانیم که در دنیای امروز و مخصوصا بعد از پاندمی کرونا، درصد قابل‌توجهی از آقایان نیز در منزل فعالیت‌های شغلی خود را پیش می‌برند. پس در واقع اگر ما بتوانیم در دنیای امروز فعالیتی را در محل زندگی‌مان انجام دهیم که منجر به درآمد شود، ما صاحب یک کسب‌وکار خانگی هستیم. برای اینکه بتوانیم راه و رسم کسب و کارهای خانگی را بشناسید مقاله ی محمد صابری، مشاور کسب و کار را در مجله ی 446 موفقیت بخوانید.


مهارت پرسشگری، تحلیل کتاب یادگیریِ یادگیری، کارمندان نامرئی و ... از دیگر مقالات بخش کار مجله ی 446 موفقیت هستند.


بخش پلاس مجله موفقیت

داستان کوتاه خواندنی به قلم نویسنده‌ی خوش ذوق موفقیت، سودابه فرضی پور، مطلبی با موضوع روان‌شناسی سلامت و توصیه هایی برای پایان سال در بخش پلاس مجله موفقیت کار شده.

تحلیل روانشناسی بازی مافیا

بازی مافیا که این روزها حسابی پرطرفدار شده یک بازی روانشناسی ست. به همین دلیل در بخش پلاس مجله موفقیت، بازی مافیا را از نظر روانشناختی تحلیل کردیم و تاثیرات مثبت و منفی بازی مافیا و ذهنیت های تاثیرگذار در بازی مافیا را بررسی کردیم.

داستان شیوانا و 12 پیام موفقیت (فال موفقیت) از دیگر مطالب بخش پلاس این شماره از مجله موفقیت هستند.

خرید مجله موفقیت

این شماره مجله موفقیت را می‌توانید از کیوسک‌های معتبر شهرتان تهیه کنید و یا با مراجعه به سایت موفقیت به آدرس www.movafaghiat.com و ثبت سفارش، مجله را در خانه تحویل بگیرید.

خبر خوب اینکه نسخه pdf مجله موفقیت و نسخه صوتی مجله موفقیت با قیمت های به صرفه و اقتصادی در سایت موفقیت در دسترس شماست.

شما می‌توانید با خريد اشتراک نسخه چاپی مجله موفقیت و بهره‌مندی از مزایای ویژه آن، هر ماه مجله موفقیت را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

موفقیت حق شماست+×

footer background