menu button
سبد خرید شما
پادکست
کمال گرایی
چرا گاهی به اندازه قانع نیستیم؟ آیا اینکه انتظار ما از آنچه که هستیم بالاتر می رود ربطی به کمالگرایی دارد؟ این حالت تا چه اندازه به روان می تواند آسیب وارد کند؟ اصلا آیا کمال گرایی همیشه مضر است؟ پادکست این شماره از موفقیت پاسخی ست به این سوالات، به همراه نقل قول هایی که می تواند تا حدی روشنگر ماجرا باشد
کمال گرایی
00:00 00:00
چگونه از رنج حسادت رها شویم؟
در نخستین شماره ایگو به چالش شایع حسادت پرداخته ایم؛ گاهی‌وقت‌ها حسادت زندگی و رفتار ما را به چالش می‌کشد؛ اصلا حسادت چیست؟ چه تبعات روانی – فردی دارد؟ چگونه می‌توانیم آن را مدیریت کنیم و حسادت مخرب را به یک رقابت سازنده و موثر بدل کنیم؟ نخستین شماره ایگو سعی دارد به این پرسش‌ها پاسخ دهد.
چگونه از رنج حسادت رها شویم؟
00:00 00:00
بستنی محبوب

«بَسکین‌رابینز»، بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای جهان در زمینه‌ی فروش بستنی محسوب می‎شود و حدود 80 سال است که خدمات خود را به مشتریان ارائه می‎دهد. این شرکت در سال ۱۹۴۵ و در شهر «گلندیل» ایالت کالیفرنیا توسط دو کارآفرین آمریکایی به نام‌های «برت بسکین» و «ایرو رابینز» تأسیس شد.

داستان جذاب شکلگیری و رشد بستنی محبوب بسکین‌رابینز را در پادکست موفقیت می شنوید

بستنی محبوب
00:00 00:00
ما و سلبریتی‌ها
گفت‌وگویی خودمانی داشتیم با خانم سمانه کوهستانی پژوهشگر جامعه‌شناسی در رابطه با اتفاقاتی که بعد از ازدواج محمدرضا گلزار رخ داد. قرار بود این گفت‌وگو در قالب مقاله تقدیمتان شود اما با توجه به اهمیت موضوع و مسائلی که مطرح شد تصمیم گرفتیم مصاحبه را به صورت کامل و در قالب پادکست تقدیمتان کنیم.
در این گفت‌وگو تلاش شد پدیده سلبریتی از زوایای مختلف و بی‌طرفانه بررسی شود:
۱. چه عواملی باعث می‌شود که افراد از سلبریتی‌ها برای خود بت درست کنند آن‌ها را بپرستند یا مثل اتفاقاتی که قبل و بعد از ازدواج محمدرضا گلزار رخ داد با تصور از دست دادنش گریه کنند یا با از دست دادنش خودکشی کنند و...
۲. چرا بیشتر نوجوان‌ها درگیر چالش‌های مربوط به سلبریتی‌ها می‌شوند؟
۳. چطور می‌توان از نوجوانان در برابر این اتفاق و خودکشی و... محافظت کرد
۴. دلیل خشم شدید مخالفان سلبریتی از سلبریتی‌ها چیست. ایا حسادت هم دخیل است؟
۵. ایا می‌توان گفت خشم از سلبریتی و بت‌سازی از او دو روی یک سکه‌ هستند؟
۶. آیا می‌توان گفت گاهی مقصر یا مسئول این اتفاقات، خودِ سلبریتی‌ست؟ چه رفتارهایی از جانب سلبریتی می‌تواند بیشتر به این بت‌سازی یا خشم دامن بزند؟
ما و سلبریتی‌ها
00:00 00:00
footer background