menu button
سبد خرید شما

PDF

نسخه پي دي اف شماره 444

نسخه پي دي اف شماره 444

مجله موفقیت شماره 444 

جدیدترین شماره مجله موفقیت این بار با تصویر یکی از زنان موفق ایران بر روی جلد مجله منتشر شد.

بخش مهمانخانه مجله موفقیت

«الهام اصغری» از آن دسته کسانی است که با وجود ضربات سخت زندگی، دوباره متولد شد و بالاخره مزدش را گرفت؛ آن هم نه یک بار، بلکه با چهار بار ثبت رکورد جهانی در کتاب گینس؛ همان کتاب گینس که آدم‌های زیادی در سراسر جهان برای راهیابی به آن، حتی جان خود را از دست داده‌اند.
اما الهام اصغری برای ثبت این رکوردها، چندین برابر همتایان خود در دیگر نقاط جهان سختی کشید.
او برای ثبت رکوردهای خود در ایران با چالش های زیادی روبرو شد. رکوردهای او با پوشش اسلامی به دست آمدند اما مقام‌های جمهوری اسلامی از ثبت آن‌ها به دلیل محدودیت‌های مربوط به شنای زنان در ایران خودداری کردند.
گفت‌و گوی اختصاصی ما با الهام اصغری را در بخش مهمانخانه ی مجله 444 موفقیت بخوانید.

الهام اصغری

پرونده ویژه مجله ی موفقیت

لانگ دیستنس

به روابط عاشقانه‌ای که از راه دور و از طریق فناوری‌های جدید مثل شبکه‌های اجتماعی مجازی و آنلاین ایجاد می‌شود «لانگ دیستنس» یا «رابطه از راه دور» می‌گویند. در این رابطه، ممکن است دو نفر در دو شهر یا دو کشور مجزا زندگی کنند. به دلیل همین فاصله، این روابط می‌تواند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد. در پرونده ی ویژه ی مجله ی 444 موفقیت درباره ی لانگ دیستنس و راه های مراقبت از این نوع روابط عاشقانه مقالاتی جذاب و خواندنی آماده شده است.

رابطه های مجازی

بخش زندگی مجله موفقیت

دلیل ازدواج نکردن زنان

حتما شما هم تا به حال به این نکته دقت کرده اید که در دهه ی اخیر، هر چقدر درآمد خانم‌ها بالاتر بوده، تمایلشان به ازدواج کمتر و معیارهایشان برای انتخاب شریک عاطفی سخت‌گیرانه‌تر بوده است. اینکه چرا این دسته از خانم ها دیرتر ازدواج می کنند موضوع مقاله ای به قلم شهرزاد هودین شاد، روان شناس است که در مجله 444 موفقیت به چاپ رسیده است.

همدردی با فرد سوگوار

طی‌کردن پروسه‌ی سوگ در افراد مختلف، با توجه به خلق‌و خوی خودشان یا نوع ارتباطشان با فرد متوفی، عمق ارتباطشان، میزان صمیمیتشان و نوع یا شیوه‌ی مطلع شدن از مرگ عزیز می‌تواند بسیار متفاوت بوده و زمان متفاوتی هم نیاز داشته باشد. اینکه چطور با فرد سوگوار همدلی کنیم هم از آن دسته موضوعاتی است که گاهی ما را سردرگم می کند. در این باره، در مجله 444 موفقیت و در مقاله ای به قلم مونا گوشه، روان شناس، راهکارهایی ارائه شده است.

روانشناسی

تهدید کودک به جدایی، مهارت‌های مورد نیاز یک مهاجر، چرا مدام دچار مشکلات تکراری می‌شویم؟ سندروم دیجیتال بیبی، چراغِ چکِ روان، انتخاب مسئولانه، راهی برای درمان PTSD یا استرس بعد از سانحه و ... هم مطالب آموزنده و خواندنی دیگری هستند که در بخش زندگی مجله 444 موفقیت منتشر شده است.

بخش کار مجله موفقیت

رابطه با پول

آیا از داشتن پول لذت می‌برید یا پول تنها عاملی برای حرص‌و‌جوش خوردن شماست؟ جواب این سوال را در مقاله ی «چقدر پول داشته باشیم راضی هستیم؟» در بخش کار مجله 444 موفقیت بخوانید. 

اوبر uber

داستان برند اوبر

برند «اوبر»، نمادی از انقلاب در حوزه‌ی حمل‌ونقل مسافر و کالا در سطح جهان است که با تلفیق فناوری نوین و ابتکار منحصربه‌فرد، به سرعت جایگاهی برجسته در بازار به دست آورده است. در صفحه ی داستان برند مجله 444 موفقیت، به بررسی رازهای موفقیت این برند پرداخته و عناصر کلیدی آن را مورد بررسی قرار داده ایم.

چالش‌های تورمی، مذاکره در شرایط بحران، قصه‌ی عالیجناب نارنجی  و ... هم در بخش کار مجله موفقیت به چاپ رسیده که امیدواریم خواندن آن ها برایتان بسیار مفید و کاربردی باشد.

بخش پلاس مجله موفقیت

داستانی خواندنی به قلم نویسنده ی خوش ذوق موفقیت، سودابه فرضی پور، مطلبی با موضوع روان‌شناسی سلامت و تقویت مغز نوزاد در بخش پلاس مجله موفقیت کار شده.

فیلم نهنگ قاتل

تحلیل روانشناختی فیلم اورکا با بازی ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتیکه به زندگی شخصیت مهمانخانه ی همین شماره یعنی الهام اصغری پرداخته است، به همراه داستان شیوانا و 12 پیام موفقیت از دیگر مطالب بخش پلاس این شماره از موفقیت هستند.

خرید مجله موفقیت

برای تهیه‌ این شماره مجله موفقیت، می‌توانید به کیوسک‌های معتبر شهر مراجعه کنید و یا با مراجعه به سایت موفقیت به آدرس www.movafaghiat.com و ثبت سفارش، مجله را در خانه تحویل بگیرید.

خبر خوب اینکه نسخه pdf مجله موفقیت و نسخه صوتی مجله موفقیت با قیمت های مناسب در سایت موفقیت در دسترس شماست.

شما می‌توانید با خريد اشتراک نسخه چاپی مجله موفقیت و بهره‌مندی از مزایای ویژه آن، هر ماه مجله موفقیت را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

موفقیت حق شماست+×

footer background