menu button
سبد خرید شما

PDF

نسخه پي دي اف شماره 442

نسخه پي دي اف شماره 442

مجله موفقیت شماره 442 منتشر شد

پرونده ویژه مجله موفقیت

ترس‌ مردم و دولت از هم در موفقیت

تازه‌ترین شماره مجله موفقیت در پرونده ویژه‌ای به ترس اجتماعی پرداخته است. مفهومی از ترس در زندگی وترس در مواجهه با سیاست میان شهروندان ایرانی در جریان است.

ترس از بیکاری، تترس از بی پولی، ترس از فقدان چشم‌انداز، ترس نهادهای قدرت از خشم عمومی و ترس شهروندان از اراده نهاد قدرت و... دلالت بر ترس اجتماعی دارد‌.

اما مساله این است که این ترس‌ها چگونه شکل گرفته و عمل می‌کند؟ آیا ترس اجتماعی حاکم بر جامعه ایرانی مخرب است یا زایا؟ پرسش‌هایی از این دست موضوع پرونده ترس اجتماعی است که در مصاحبه با محمدجواد غلامرضا کاشی استاد علوم سیاسی، و یادداشتی ازسمانه کوهستانی جامعه شناس و... به آن پرداخته است.

دکتر حلت نیز نکته هایی درباره ترس مطرح کرده اند که خواندن آن خالی از لطف نیست.

بخش مهمانخانه مجله موفقیت

عکس جلد موفقیت در تازه‌ترین شماره مجله موفقیت به عارف منتظری، هنرمند جوان هنرهای تجسمی و آینه‌کاری اختصاص دارد. با این هنرمند جوان درباره زندگی شخصی‌اش و فراز و فرودهای او در وادی هنر و زندگی گفت‌وگو کردیم.

بخش زندگی مجله موفقیت

در بخش‌ زندگی مجله موفقیت هم مقالاتی مفید در حوزه روانشناسی و خودشناسی و توسعه فردی برای مخاطبان موفقیت آماده شده است.

حتما شما هم طرد شدن را تجربه کرده اید. اگر چنین تجربه ای دارید، مونا گوشه، روان‌شناس، در مقاله ای مفصل به موضوع طردشدگی پرداخته و راه های کنار آمدن با طردشدگی را هم بررسی کرده است.

همچنین از این شماره و به صورت دنباله دار به مبحث تله های زندگی پرداخته ایم؛ تله ها و الگوهای مخرب ذهنی که ریشه در کودکی دارند.

در مقالات دیگر به موضوعات روان‌شناسی مهاجرت، نوجوان و مسئولیت‌پذیری افراطی، نوشتار درمانی و ... هم پرداخته شده که خواندن آن ها را به مخاطبان موفقیت توصیه می کنیم.

بخش کار مجله موفقیت

در بخش کار مجله موفقیت داستان پرفراز و نشیب برند کوکاکولا، برند محبوب تمام دنیا را برایتان تعریف می کنیم؛ داستانی آموزنده و پر از مطالب جذاب و خواندنی و کاربردی برای علاقمندان به حوزه کسب و کار.

در ادامه بخش کار مجله موفقیت از رفتار سازمانی درست و بهزیستی شغلی هم گفته ایم و در نهایت هم نسل z و چالش های این نسل برای دنیای کسب و کار را بررسی کرده ایم.

بخش پلاس مجله موفقیت

در بخش پلاس مجله موفقیت هم مصاحبه ای داشتیم با خانم مرجان هوشیار، زن کارآفرین و موفق

به همراه تحلیل روانشناختی فیلم اینجا بدون من و داستانی کوتاه در مورد رمز و راز زندگی از سودابه فرضی پور

جدول و داستان شیوانا هم که جزء جدایی ناپذیر مجله موفقیت هستند.

شما می‌توانید با خريد اشتراک مجله موفقیت و بهره‌مندی از مزایای ویژه آن، هر ماه مجله موفقیت را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

موفقیت حق شماست+×

 

footer background