menu button
سبد خرید شما

مجله

مجله موفقیت 439

مجله موفقیت 439

مهمانخانه

 • از تردمیل پایین بیا / گفت‌وگو با «محمد هلاکویی» مبتکر و مدرس ارز دیجیتال 

پرونده ویژه:

 • حسادت و تعلیق همبستگی اجتماعی / گفت‌وگو با رکسانا کارخانه، روان‌شناس درباره  تبعات فردی و اجتماعی حسادت
 • و ....

زندگی 

 •  بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان/ از شناسایی تا درمان
 • فرزند داشته باشم یا نه؟/ اهمیت مشاوره گرفتن جهت آوردن فرزند در زندگی زوجین 
 • دروغ ممنون!/ با دروغ‌گویی همسر چه کنیم؟
 • و ...

کار 

 • کارآفرینی در نوجوانی/ نسل زِد داشتن کسب‌وکار  را به  کارمندی ترجیح می‌دهد
 • سفری در زمان و طعم/ همه آن‌چه که باید درباره  چای توئینینگز
 • و ...

پلاس

 • آیین ماندگار‌شدن/ اثربخشی بدون نیاز به خودنمایی
 • قصه‌ی پر‌راز تی‌تی/ تحلیل روان‌شناختی بر فیلم «تی‌تی»
 • چالش شیرین/ چگونه مصرف قند ممکن است خطر آلزایمر را افزایش دهد 
 • و ...


مجله موفقيت شماره 439 منتشر شد

در اين شماره موفقيت هم سعي ما بر اين بوده که با توجه به مسائل روز جامعه و مخاطبان، مطالبي درخور توجه و مفيد را گردآوري کنيم.

مهمانخانه مجله موفقيت

در بخش مهمانخانه اين شماره ميزبان محمد هلاکوئي، تحليلگر بازارهاي مالي و ارز ديجيتال و موسس آکادمي هلاکوئي بوديم تا بدانيم که او از روز نخست چگونه و چقدر تلاش کرد تا به اين جايگاه برسد. اين گفت‌وگو روايتي از شکست‌ها و کاميابي‌هاي اين نويسنده‌ي مطرح بازارهاي مالي، مدرس و مبتکر در حوزه‌ي ارز‌هاي ديجيتال است؛ روايت کسي که از انديشيدن به آرزوهاي بزرگ نمي‌ترسد.

 

پرونده ويژه مجله موفقيت

 هر طرف سر مي چرخانيم آدم‌هاي مختلف در موقعيت‌هاي گوناگون از مسئله‌ي حسادت و چشم‌و‌هم چشمي گله دارند. اما واقعا حسادت چيست؟ چه مولفه‌هايي در شکل‌گيري هيجان حسادت موثر است؟ متغير‌هاي اجتماعي موثر بر حسادت از چه قرارند؟ تبعات اجتماعي و فردي حسادت چيست؟ يا اينکه با گذر از حسادت، با چه جهاني روبه‌رو مي‌شويم. براي پاسخ به پرسش‌هايي درباره‌ي حسادت پرونده‌ي ويژه‌ي اين شماره را به اين موضوع اختصاص داده‌ايم.

در بين مطالب هم مصاحبه‌‌اي اختصاصي با دکتر رکسانا کارخانه داشته‌ايم. براي شناسايي احساس حسادت خواندن پرونده‌ي ويژه اين شماره را به شما توصيه مي‌‌کنيم.

بخش زندگي مجله موفقيت

بيش‌فعالي (Attention Deficit Hyperactivity Disorder)يا (ADHD) يک اختلال روان‌شناختي است که با نشانه‌هايي مانند عدم تمرکز، بي‌قراري، افزايش رفتارهاي حرکتي و کنترل عاطفي نامناسب همراه است. اختلال بيش فعالي مي‌تواند بر روي حيات روزمره و عملکرد فرد بيش فعال تأثير منفي بگذارد و در انجام وظايف روزانه، ارتباطات اجتماعي و کارکرد تحصيلي و حرف‌هاي او اختلال جدي ايجاد کند.

در بخش زندگي اين شماره، علاوه بر مطالب متنوع و خواندني ديگر بخشي مفصل را به بحث بيش‌فعالي در کودکان و بزرگسالان و چگونگي تعامل با آن‌ها پرداخته ايم.

مطالب جديد بخش زندگي مجله موفقيت

سه مطلب جديد و خواندني درباره تجربه‌هاي ما در زندگي روزمره که شامل مادرانگي، تجربه‌ي بيماري و تجربه‌ي کارآفريني هم به بخش زندگي اضافه شده که در شماره‌هاي آتي ادامه‌دار خواهد بود.

 

اين بخش شامل مطالب متنوع ديگري هم با موضوعات ارتباط سردرد با تغذيه، باج‌گيري عاطفي در رابطه، تعامل مسالمت آميز با نوجوان و ... هست که خواندن آن‌ها مي‌تواند مفيد و موثر باشد.

 

بخش کار مجله موفقيت

در بخش داستان برند مثل هميشه به يک برند موفق به نام چاي توئينينگز پرداخته‌ايم که سير فراز و فرود آن مي‌تواند براي صاحبان کسب‌و‌کار جالب توجه باشد.

در اين بخش از نسل z و نوجوانان اين نسل و چالش‌هاي نسل z در دنياي کسب و کار امروز هم گفته‌ايم.

 

بخش پلاس مجله موفقيت

در بخش پلاس مجله موفقيت مصاحبه‌اي جذاب با راحله طهماسبي، نخستين زن دريانورد ايران داشته‌ايم که با خواندن آن مي‌توانيد با چالش‌ها و مشکلات دريانوردي براي خانم‌ها آشنا شويد.

روان‌شناسي سلامت

در ضمن بخش روان‌شناسي سلامت هم از اين شماره به بخش پلاس موفقيت اضافه شده که به موضوعات مرتبط با سلامت روان در کنار سلامت جسم مي‌پردازد.

تحليل روان‌شناختي فيلم تي‌تي، مطلبي با موضوع حرف زدن از عقايد و ذهن‌آگاهي براي زندگي شاد هم از ديگر مطالب بخش پلاس موفقيت است.

مثل هميشه داستان‌هاي شيوانا، جدول و 12 پيام موفقيت هم پايان‌بخش دفتر موفقيت است.

 

شما مي‌توانيد با خريد اشتراک مجله موفقيت و بهره‌مندي از مزاياي ويژه آن، هر ماه موفقيت را درب منزل يا محل کارتان تحويل بگيريد.

موفقيت حق شماست.

 

footer background