menu button
سبد خرید شما

مجله

نسخه الکترونيکي شماره 438

نسخه الکترونيکي شماره 438

مجله موفقیت شماره 438 با طراحی جدید و تغییرات محتوایی منتشر شد. امیدواریم با طراحی و صفحه بندی جدید بتوانیم بیش از پیش، به سلیقه ها و پیشنهادات مخاطبان موفقیت نزدیک شویم.

در تازه‌ترین شماره مجله موفقیت تلاش کرده ایم با رویکردی نوین، مطالبی مفید، به روز و کاربردی را در بخش های مختلف تدوین و ارائه کنیم.

مجله موفقیت 438

مهمانخانه مجله موفقیت

در مهمانخانه این شماره گفت وگویی داشته ایم با شمس لنگرودی، شاعر معاصر درباره‌ی روزهای بازداشتش در زندان اوین و پس از آن. این مصاحبه خواندنی با جناب شمس لنگرودی را در مهمانخانه مجله 438 موفقیت بخوانید.

مجله موفقیت 438

پرونده ویژه مجله موفقیت

پرونده ویژه حراج کودکی هم از منظر حقوقی، جامعه‌شناسی و روان‌شناسی به پدیده دردناک کودک- اینفلوئنسر پرداخته است؛ هر طرف که سر می‌چرخانید بازار سوء‌استفاده از کودکان تحت عنوان «بامزگی»،«استعداد خارق‌العاده» و... در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام داغ است. تبعات اینفلوئنسری کودکان را توسط اساتیدی چون دکتر حلت، فردین علیخواه و... مورد بررسی و واکاوی قرار دادیم. شاید این سوال شما هم باشد که اینستاگرام چگونه کودکان را می بلعد؟

مجله موفقیت 438

بخش زندگی مجله موفقیت

بخش زندگی را با موضوع مهاجرت و آمادگی روانی برای مهاجرت و تب و تاب های این روزهای جامعه آغاز کرده ایم و در نهایت به سواد رابطه و تربیت فرزند موفق رسیده ایم. نکاتی برای تاب آوری روزهای بعد از طلاق و شکست عشقی، روان‌درمانی اگزیستانسیال، ارزش‌های زندگی، مهربانی آسیب زننده، سختی‌های بلوغ در نوجوانان، رابطه با جنس مخالف درنوجوانی، راهکارهای بهبود کیفیت برنامه‌ریزی تعطیلات تابستان، هوش هیجانی و...

مجله موفقیت 438

 

 

بخش کار مجله موفقیت

بخش کار مجله هم دستخوش تغییراتی شده و محتوای کسب وکاری آن راهی است برای دانستن رازهای مگوی دنیای اقتصاد.

در داستان برند این شماره به یک برند محبوب و خوشمزه پرداخته ایم: بستنی های بسکین رابینز! امیدواریم خواندن و دانستن سرنوشت برند بسکین رابینز برای شما جالب و آموزنده باشد.

استراتژی هایی برای کسب وکارهای کوچک در شرایط نامطمئن، روان شناسی سازمانی و... عنوان های جدید بخش کار مجله موفقیت هستند

مجله موفقیت 438

گذر از بحران

از این شماره جایی را برای داستان‌های شخصی مخاطب‌ها در نظر گرفته ایم با عنوان«گذر از بحران» که در آن روایت‌های دراماتیک و جذاب شما را از بحران‌هایی که از سر گذرانیده اید منتشر کردیم.

 

بخش پلاس مجله موفقیت

در بخش پلاس موفقیت، به موضوع موسیقی کره ای یا کی پاپ پرداخته ایم؛ اینکه دلیل محبوبیت و همه گیری کی پاپ چیست و چرا نوجوانان و جوانان ایرانی، این قدر شیفته‌ی موسیقی کره‌ای شده اند را مورد بررسی قرار داده ایم.

مجله موفقیت 438

و نوستالژی: شعر «صد دانه یاقوت دسته به دسته» برای بسیاری یادآور سال‌های کودکی‌شان است؛ در بخش موفقیت پلاس گپ و گفتی با مصطفی رحماندوست شاعر نوستالوژیک سال‌های کودکی داشته ایم؛ آقای شاعر تیرماه 72 ساله می‌شود.

مجله موفقیت 438

تحلیل روان‌شناختی فیلم «جنگ جهانی سوم» هم دیگر از مقالات خواندنی این بخش است.

مجله موفقیت 438

مثل همیشه شیوانا و داستان هایش، جدول و 12 پیام موفقیت پایان‌بخش دفتر موفقیت است.

شما می‌توانید با خرید اشتراک و بهره‌مندی از هدایای ویژه آن، هر ماه مجله موفقیت را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

موفقیت حق شماست.

 

footer background