menu button
سبد خرید شما

مجله

شماره 436 مجله موفقیت

شماره 436 مجله موفقیت

مجله ی موفقیت شماره 436 منتشر شد.

با این که نزدیک به ۱۲ سال از وفات ناصر حجازی می‌گذرد اما نام این اسطوره همچنان برای ما زنده و پرطمطراق است! و به همین دلیل، انتخاب ما برای مهمانخانه‌ی این شماره‌ی موفقیت این شخصیت محبوب فوتبالی است. در مهمانخانه، ضمن مصاحبه با نزدیکان او، به بیوگرافی کم‌نظیر ناصر حجازی که خواندن آن پس از حدود سه دهه ارزشمند و مهم است هم پرداخته ایم؛ اتفاقات مهمی از سیر زندگی پر‌فراز‌و‌نشیب این ستاره‌ی مردمی. و دو دوره از زندگی ناصر حجازی، یعنی کودکی و نوجوانی و سپس بازنشستگی و مربیگری وی را با روایتی کم‌نظیر از زبان خودش آورده ایم.

چرا از هوش مصنوعی می‌ترسیم؟

تعارف نداریم؛ ما آدم‌ها از چیزی که نمی‌شناسیم یا نمی‌بینیم، می‌ترسیم. این هوش مصنوعی هم از روزی که آمده شروع کرده به ترساندن ما؛ نکند کارمان را از ما بگیرد؟ نکند جای دوستی‌ها را پر کند؟ نکند تنبلمان کند؟ نکند مجبور شویم عطای زندگی انسانی را برای همیشه به لقایش ببخشیم؟ عجب گیری افتادیم. خب یک بابایی بیاید و کمی از این موجود عجیب به ما بگوید.

 ما هم وقتی دیدیم ترس و لرزمان از این چیز عجیب و غریب هر روز بیشتر می‌شود دست به کار شدیم و رفتیم و گشتی زدیم تا ببینیم سابقه‌اش چیست، از کجا می‌آید و اصلا چرا باید از آن ترسید. این شد که با کلی داستان جالب مواجه شدیم و راستش حیفمان آمد آن‌ها را برای خودمان نگه داریم. پس در پرونده ویژه ی این شماره به سراغ این موضوع رفته ایم و آن را از بسیاری ابعاد بررسی کرده ایم. شما هم بخوانید؛ شاید ترستان کم و شناختتان بیشتر شد.

در بخش زندگی این شماره از روابط نامتعادل بین انسان‌ها گفته‌ایم و در مقاله‌ای مفصل هم به ایجاد حد و مرز درست در روابط خانوادگی و اجتماعی پرداخته‌ایم. از تغذیه مناسب، عادت‌ سازی درست و پایدار نگه‌داشتن آن‌، صلح با خود درونی‌مان و رنج انسان‌های این روزگار گفته و نوشته‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم این مقالات را بخوانید.

بخش نوجوان هم که پای ثابت این روزهای مجله موفقیت است. در این شماره به سراغ چند نوجوان دهه‌ی هشتادی و نودی رفته‌ایم و درباره‌ی موضوع مهم گروه‌های دوستی و همسالانشان از آن‌ها پرسیده‌ایم. با ما همراه باشید.

بخش کار این شماره و در قسمت داستان برند به سراغ برند ترندیول که این روزها برای بسیاری از ایرانیان نام شناخته‌شده‌ای است، رفته‌ایم و فراز و نشیب این برند را بررسی کرده‌ایم. استراتژی فروش، کارآفرینی در ایران و مذاکره‌ی درست هم از بخش‌های دیگر این شماره از موفقیت است.

حتما شما هم نام فیلم برادران لیلا را این روزها زیاده شنیده و می‌شنوید. بر آن شدیم که تحلیلی روان‌شناختی از این فیلم در بخش پلاس این شماره داشته باشیم و شخصیت‌های آن را بررسی کنیم تا بتوانیم دید درستی از تعریف‌ها و انتقادات وارد شده به این فیلم داشته باشیم.

 یاد‌نامه‌ای برای کیومرث پور احمد، هنرمند فقید ایرانی هم به قلم سهند حزین در این بخش آورده شده است. لذت تنهایی، اخبار برگزیده، مسابقه‌ی داستان کوتاه، داستان های پرطرفدار شیوانا، پیام‌های موفقیتی و جدول هم مثل همیشه در موفقیت پلاس همراه شماست. 

footer background