menu button
سبد خرید شما

محصولات صوتی

کتاب صوتی شيمي زندگي

کتاب صوتی شيمي زندگي

راز جذابيت و نفوذ در دل‌ها

شرح اسرار کليدي علم جذابيت به زباني ساده

در قرن 21 هر قدر که علم با کمک اينترنت و موبايل و تکنولوژي فاصله ها را کم مي­کند، چيزي درون انسان‌ها فاصله‌ها را بيشتر مي‌سازد. شما اکنون همسراني را مي‌بينيد که کنار هم نشسته‌اند، اما هر کدام با موبايل خود مشغول ارتباط و گفت‌و‌گو با انسان‌هايي هستند که کيلومترها از آن‌ها دورند. اين در حالي است که همين همسران سال‌هاست کنار هم زندگي مي‌کنند، اما يکديگر را نمي‌شناسند و مدت‌هاست که احساس مي‌کنند فرسنگ‌ها با هم فاصله پيدا کرده‌اند و عشقشان کمرنگ شده.

کليشه هايي درباره زنان و مردان

اگر بيست سال قبل مي‌خواستيد در مورد تفاوت زنان و مردان سخنراني کنيد، کافي بود کتاب «مردان مريخي، زنان ونوسي» را يک بار مي‌خوانديد و بعد همان جملات آشنا و قديمي را تکرار مي‌کرديد. جملات کليشه­‌اي در مورد زنان و مردان مانند اينکه مردان درشت‌تر، خشن‌تر، کله‌شق‌تر، ماجراجوتر، رقابتي‌تر، خود‌محورتر، ساکت‌تر و بي‌احساس‌ترند و رنگ لباسشان بايد آبي باشد و دختران برعکس، کوچک‌تر، ملايم‌تر، محتاط‌تر، محافظه‌کارتر، اجتماعي‌تر، جمع‌پسندتر، پرحرف‌تر و بلبل‌زبان‌ترند و اگر رنگ لباسشان صورتي نباشد چيزي کم دارند.

پشت صحنه ضبط کتاب صوتي شيمي زندگي

اما امروزه شما ديگر نمي‌توانيد با قدرت از اين تفاوت‌هاي زنان و مردان دفاع کنيد. در حال حاضر، زنان زيادي هستند که صفات و ويژگي‌هايي دارند که چند ده سال قبل مردانه محسوب مي­شد. زنان به وقت ضرورت ماجراجويي مي‌کنند، ديد و درک سه بعدي بالايي از خود نشان مي‌دهند و در المپيادهاي رياضي و فيزيک نمرات عالي مي‌آورند. اين زنان نسل جديد، گاهي رنگ‌هاي مردانه را ترجيح مي‌دهند و در رقابت‌ها جسورانه و با قاطعيت از حق خود دفاع مي‌کنند.

در مقابل، مردان زيادي را مي‌بينيد که حال و حوصله‌ي ورود به بخش‌هاي خشن بازار را ندارند، محيط‌هاي کاري لطيف را بيشتر ترجيح مي‌دهند و عاشق حرف‌زدن‌هاي طولاني و تمام نشدني‌اند. حتي گاهي مرداني را مي‌بينيد که به پوشيدن لباس‌هاي صورتي و قرمز علاقه نشان مي‌دهند و اصرار دارند که لوازم آرايش خانم‌ها متعلق به آن‌ها هم هست و آن‌ها هم حق دارند گاهي آرايش کنند و صورت مردانه‌ي خود را به شکل لطيف‌تري بيارايند!

 

 به راستي چه اتفاقي افتاده است؟ اگر چند ده سال قبل يک مرد مي‌خواست دل زني را به دست آورد، لازم نبود زحمت زيادي بکشد. زنان رفتارها و واکنش‌هاي قالبي و از قبل مشخصي داشتند که مردان مي‌توانستند با انجام يک سري کارهاي کليشه‌اي، دلربايي کنند. اما امروز ديگر مرز بين تفاوتهاي زن و مرد مثل قديم چندان پررنگ نيست و ديگر نمي‌توان رابطه‌ زن و مرد را آن گونه که قبلا بوده، مديريت و کنترل کرد.

تاثير هورمون ها روي بدن و مغز و احساس

بدن هر انساني، چه زن و چه مرد، براي خودش يک کارخانه زيست - شيميايي (بيوشيمي زنده و مستقل) هوشمند است. اگر تا چند ده سال پيش مردها مدعي بودند که بين آن‌ها و زن‌ها تفاوت وجود دارد، در حال حاضر علم و فناوري جديد ثابت مي‌کند که بين هر دو انسان هم جنسي هم که انتخاب کنيم تفاوت‌هايي هست.

حتي دانش پزشکي و بيوشيمي به قدري پيشرفت کرده که توانسته عامل تفاوت بين انسان‌ها و جنسيت‌ها را کشف کند. عامل تفاوت بين انسان‌ها و جنسيت‌ها ذرات و مولکول‌هاي شيميايي بسيار ريزي هستند که با وجود کوچک و ناچيز بودن مي‌توانند تفاوت‌هايي عظيم و ماندگار را در زندگي تک‌تک انسان‌ها و حتي يک نسل و يک نژاد ايجاد کنند. اين مولکول‌هاي شيميايي ريز تحت نام هورمون‌ها و انتقال دهنده‌هاي عصبي در خون و مغز انسان‌ها جاري مي‌شوند و هر لحظه اتفاقي را رقم مي‌زنند و تفاوتي را باعث مي‌شوند. خيلي‌ها تا قبل از اين گمان مي‌کردند هورمون‌ها فقط روي بدن اثر مي‌گذارند، اما اکنون مشخص شده که هورمون‌ها روي مغز و حتي احساس و رفتار آدم‌ها نيز تأثيرگذارند.

 

شناخت نيازهاي هورموني شريک زندگي

همان دانشمندان و پژوهشگراني که قبلا در مورد تفاوت بين زنان و مردان و راه‌هاي نفوذ در دل آدم‌ها فقط به تجربه‌ها و مشاهدات روان‌شناسي و شخصي تکيه مي‌کردند، امروز مجبور شده‌اند که شيميدان شوند و در مورد تعادل هورمون‌ها و نفوذ و کنترل در مغز و دل آدم‌ها از طريق کنترل بيوشيمي بدن آن‌ها صحبت کنند. «جان گري» نويسنده‌ي کتاب معروف «مردان مريخي، زنان ونوسي» در سال ????، اکنون که به پزشکي مجرب تبديل شده از ضرورت شناخت نيازهاي هورموني شريک زندگي صحبت مي‌کند. او در کتاب‌ها و سخنراني‌هاي اخير خود در مورد شيمي زندگي و شيمي عشق و شيمي رابطه و نفوذ در دل­ها از طريق کنترل و تنظيم و متعادل‌سازي هورمون‌ها صحبت مي‌کند.

همه‌ي تفاوت‌هايي که قبل از اين بين زنان و مردان ادعا مي‌شد، اکنون با تفسير و تحليل‌هاي هورموني و بيوشيمي، نه فقط بين زنان و مردان، بلکه بين همه‌ي انسان‌ها توجيه‌پذير شده‌اند. اگر پيش از اين پسر جواني به خشونت و تهاجمي بودن خود مي‌نازيد و پدر و مادرش او را به خاطر بروز اين صفات مردانه مي‌ستودند و به دليل مرد بودن به او اجازه‌ي رفتارهاي پرخاشگرانه مي‌دادند، اکنون همه‌ي آن‌هايي که حداقل اطلاعات را در مورد «شيمي زندگي» دارند، بلافاصله مي‌فهمند که اين جوان، رفتارهاي ناهنجارش به خاطر غلبه‌ي هورمون جنسي مردانه‌ي تستوسترون بر وجودش است و براي مهار او کافي است ميزان اين هورمون تا حد تعادل پائين آورده شود.

داروي شادي‌بخش و آرام‌بخش

انسان‌هاي قرن جديد دنبال کسب اطلاعات در خصوص روش کنترل و تنظيم هورمون‌ها و انتقال دهنده‌هاي عصبي خود و ديگران هستند. بشر کنوني دريافته است که اگر بتواند به دانش هورمون‌هاي مهم دست يابد، مي‌تواند به‌راحتي با به‌اصطلاح يک دوپينگ هورموني حساب‌شده، از هر رابطه‌اي موفق و سربلند بيرون آيد.

شايد دوپينگ‌هاي هورموني در مسابقات ورزشي کاري غير‌قانوني محسوب شوند، اما در زندگي عادي و برخوردهاي اجتماعي نسل جديد، دوپينگ‌هاي هورموني، به‌خصوص شکل طبيعي آن‌ها و با کمک تغذيه، يک راهکار درماني توصيه شده و مقبول براي روابط محسوب مي‌شوند.

کتاب صوتي شيمي زندگي تاليف دکتر حلت

موضوع اين کتاب صوتي، شيمي زندگي است و در آن حداقل اطلاعات عمومي لازم براي شناخت هورمون‌هاي اساسي و موثر روي عملکرد طبيعي اندام‌هاي بدن و همچنين مولکول‌هاي شيميايي شادي‌بخش و آرام‌بخش معروف به انتقال‌دهنده‌هاي عصبي مغز، در اختيار شما قرار داده مي‌شود. در کتاب صوتي شيمي زندگي تاليف دکتر حلت از تفاوت‌هاي بين زنان و مردان هم فراوان صحبت شده، اما هدف کتاب صوتي شيمي زندگي اصلا بيان اين تفاوت‌ها نبوده است، چرا که با تسلط به دانش هورمون‌درماني، هر تفاوتي به‌راحتي قابل رفع و قابل عبور خواهد شد.

دموي کتاب صوتي شيمي زندگي

 کتاب صوتي شيمي زندگي تاليف دکتر حلت به هيچ وجه قصد ندارد به زبان پيچيده و غير‌قابل‌فهم با شما صحبت کند و تمام مباحث به ساده‌ترين شکل و به زبان روان برايتان تشريح شده‌اند. هدف فقط آشناسازي مقدماتي شما با اطلاعات عمومي مورد نياز براي درک «مباني علم جذابيت» است؛ علمي که شاخه‌اي از شيمي محسوب مي‌شود و نام ديگر آن «شيمي زندگي» است. اگر اصول و مباني علم جذابيت را ياد بگيريد، ديگر نفوذ در دل‌ها برايتان ساده‌ترين کارها خواهد بود.

راز جذابيت

شما با کتاب صوتي شيمي زندگي تاليف دکتر حلت مي‌توانيد زيباترين و سالم‌ترين و جذاب‌ترين چهره را براي خود و اطرافيانتان رقم بزنيد. مي‌توانيد رژيم غذايي و سبک زندگي سالم را براي خود و اطرافيانتان تعيين کنيد. مي‌توانيد کساني را که از لحاظ هورموني به هم ريخته‌اند و فکر و رفتار و هيجاني آشفته دارند، در کمترين زمان قابل‌تصور به فردي متعادل تبديل کنيد. شما با علم شيمي زندگي مي‌توانيد بر کارخانه‌ي بيوشيميايي بدن خود مسلط شويد و در تمام لحظات زندگي در بهترين وضعيت سلامت جسمي و رواني و ذهني باشيد.

کتاب صوتي شيمي زندگي راز زندگي سالم و طبيعي و مثبت را در اختيار شما قرار مي‌دهد. کافي است حوصله کرده و خواندن يا شنيدن آن را ادامه دهيد. کتاب که تمام شد، بازي شما تازه شروع ميشود! موفق باشيد.

به دليل استقبال و درخواست شما، کتاب شيمي زندگي نوشته دکتر حلت توسط تيم حرفه­اي موج کتاب صوتي هم شده. مهيار ستاري و اعظم حبيبي گويندگان خوش صداي کتاب صوتي «شيمي زندگي» هستند

ثبت سفارش کتاب صوتي « شيمي زندگي » تاليف دکتر احمد حلت

شما مي‌توانيد کتاب شيمي زندگي را به سه روش زير سفارش دهيد:

از طريق سايت موفقيت :

www.movafaghiat.com

پيام به شماره زير در واتساپ يا تلگرام: 0135708-0990

تماس با دفتر مرکزي:22183030-021

موفقيت حق شماست

 

footer background