menu button
سبد خرید شما

محصولات فرهنگی

دفتر آرامش من

دفتر آرامش من

به دست آوردن آرامش

آرامش مهم‌ترین نیاز بشر در دنیای امروز است و منشاء بسیاری از مشکلات روحی و بیماریهای جسمی به نبود آرامش باز می‌گردد. همین ضرورت، محققین تیم موفقیت را به فکر تهیه مجموعه‌ای جامع انداخت که چکیده‌ای از همه راهکارهای مفید و علمی برای کسب آرامش را به صورت یکجا در اختیار مخاطبان قرار دهد.

دفتر آرامش

مدیتیشن

یکی از راهکارهای ثابت شده برای کسب آرامش، مراقبه و مدیتیشن است.

مدیتیشن در کوتاه ترین زمان ممکن استرس را کاهش می دهد.

مدیتیشن فعالیت سیستم سمپاتیک مغز را کاهش می دهد و در نتیجه برانگیختگی و عصبانیت و تنش فکری را  کم می کند و باعث آرامش روان می شود.

مدیتیشن کیفیت خواب را ارتقا میدهد

در مدیتیشن و ذهن آگاهی به کوچکترین جزئیات و تجارب بدنی توجه می کنید به همین دلیل مدیتیشن باعث افزایش توجه و تمرکز هم می شود

با انجام فقط 8 هفته مدیتیشن سطح دردی که بدن تجربه می کند کم می شود و حتی در بهبود دردهای مزمن هم کمک کننده است

مراقبه مدیریت خشم

همچنین مدیتیشن و ذهن آگاهی باعث کاهش نشخوار فکری، تقویت سیستم ایمنی، بهبود سرددرهای عصبی و میگرن، افزایش خلاقیت و تنظیم فشار خون بالا می شود

از طرفی دوره های مدیتیشن خیلی پرهزینه ست و البته شما دسترسی همیشگی به استاد ندارید.

به همین دلیل ما پکیج دفتر آرامش من را تهیه کردیم تا در قالب متن، پادکست و ویدئو در تمام مراحل شما را هدایت کند.

و البته مدیتیشن و ذهن آگاهی بخش کوچکی از آموزش های این مجموعه کم نظیر است.

آموزش‌های مجموعه «دفتر آرامش من» در سه گام طراحی شده که پس از مطالعه هر یک از گام‌های اول تا سوم، نوبت به مرحله اجرایی و عملی آن‌ها می‌رسد.

گام اول کسب آرامش: پاکسازی

از آنجا که برای هر تغییر مثبتی یک سری مقدمات لازم است، در بخش نخست مجموعه «دفتر آرامش من» ، به پاکسازی پرداخته. گام‌های اولیه برای آمادگی جهت این سفر درونی آموزش داده شده و روش‌های رهایی از کینه‌ها و گره‌های درونی، بخشش و پاکسازی محیط از انرژی‌های راکد شرح داده شده است.

دفتر آرامش

گام دوم کسب آرامش: مراقبه و مدیتیشن

در قدم دوم 17 روش ساده مراقبه در قالب متن و صوت و تصویر آموزش داده شده

در مجموعه «دفتر آرامش من» ضمن آشنایی با موثرترین روش‌ها برای مراقبه و مدیتیشن، شما می‌توانید با اسکن QR Code  طراحی‌شده در ابتدای این مجموعه، به فایل‌های صوتی و تصویری مربوط به این آموزش‌ها و مراقبه‌ها دست یابید.

علاوه بر این در آخرین آپدیت مجموعه «دفتر آرامش من»  10 فایل‌ صوتی اجرای مراقبه هم قرار داده شده. مراقبه‌هایی برای خشم، استرس، رنج و... که می‌توانید هر زمان مایل بودید و بسته به نیاز و حسی که تجربه می کنید آن ها را برای خود پخش کنید و همزمان با آن مراقبه کنید.

گام سوم کسب آرامش: تمرین عملی

در انتها هم 21 فرم ارزیابی روزانه و جدول امتیازگذاری برای هر روز آورده شده که می‌توانید تمرین نکات آموزشی هر گام را در آن‌ها پیاده‌سازی کنید.

یک دوره 21 روزه تمرین عملی برای مراقبه جسمی و ذهنی برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن در این زمینه لازم است و اعمال مورد نیاز برای این 21 روز در قالب جدول‌ها و دستورالعمل‌هایی به‌طور کامل به مخاطبان این مجموعه ارائه می‌شود.

وجود صفحات نقاشی برای آرامش (ماندالا) و فضایی برای جمع‌بندی آنچه یاد گرفته شده است، از دیگر ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد مجموعه «دفتر آرامش من» است.

دفتر آرامش

مجموعه «دفتر آرامش من»  (شامل کتاب، فایل های صوتی و ویدیویی آموزشی و مراقبه) توسط «دکتر احمد حلت» و موسسه همه راز موفقیت تهیه شده و هم اینک قابل‌دسترسی است.

footer background