۳ عادت ثابت میلیونرها

۳ عادت ثابت میلیونرها

یک محقق که بیش از ۶۰۰ میلیونر را مطالعه کرده است، سه چیز مشترک را در آنها برای ایجاد مسیری روشن برای استقلال مالی کشف کرده است. میلیونرها مسیر مشابهی را طی می‌کنند تا به موفقیت کاری و مالی برسند.

  • به گفته یکی از محققانی که بیش از ۶۰۰ میلیونر را مطالعه کرده است، برای رسیدن به استقلال مالی – و یا دیگر موفقیت‌های زندگی-  بیشتر میلیونرها مسیر مشابهی را دنبال می‌کنند.
  • آنها سه ویژگی مشترک دارند: استفاده کمتر از منابع خود، پیدا کردن یک مسیر جانبی و رفتن به سمت خود اشتغالی.
  • این سه ویژگی در نهایت به آنها اجازه می‌دهد ثروت را سریع تر بسازند و به زودی از استقلال مالی برخوردار شوند.

ساختن ثروت کافی برای دستیابی به استقلال مالی مستلزم انعطاف پذیری و استقامت است.

سارا استنلی فالاو، نویسنده کتاب “میلیونر بعدی: استراتژی‌های پایدار برای ایجاد ثروت” و مدیر تحقیق برای موسسه بازار ثروت، بیش از ۶۰۰ میلیونر را در آمریکا مورد بررسی قرار داد و دریافت که کسانی که به مدت ۵ تا ۹ سال می‌خواستند دیگر کار نکنند و یا شروع به کار برای خود کنند، به دنبال یک راه مشابه برای استقلال مالی هستند.

“میلیونرها سه زمینه برای فرار از تله کار برای دیگران و رسیدن به خوداشتغالی به اشتراک گذاشته‌اند: ایجاد یک مسیر فرعی در سبک زندگی خود برای یک حرکت حرفه‌ای، به عنوان مثال، گذران زندگی از پس انداز در هنگام شروع کسب و کار؛ بررسی فرصت های شغلی جدید از یک کسب و کار سنتی و حرکت به سمت خود اشتغالی “.

در اینجا به بررسی هر یک از این زمینه‌ها خواهیم پرداخت.

 

  1. آزادی و استفاده از زمانی که در اختیار دارید

میلیونرها در بسیاری از مصاحبه‌های استنلی فالاو، بر آزادی تأکید کرده‌اند که با هزینه‌های کمتر از معیارهای معمول موجب شروع یک کسب و کار شده است.

“آزادی به فرصت‌هایی برای ایجاد تغییرات شغلی تبدیل می‌شود که (الف) زمان بیشتری به شما می‌دهد و انعطاف پذیری برای پیگیری تلاش‌های خارج از کار برای شما ایجاد می‌کند (ب) پتانسیل افزایش درآمد را فراهم می‌کند.

وی اضافه کرد: “صرف هزینه‌های بالاتر از حد پیش‌بینی شده برای تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند، باعث می‌شود که شما به عنوان یک کارآفرین زودتر از موعد بازنشسته شوید و فرصت بیشتری برای دوران بازنشستگی داشته باشید و از وقت آزادتان لذت ببرید”.

کریس رایینینگ، که در ۳۷ سالگی به عنوان یک میلیونر بازنشسته شد، در یک مصاحبه گفته است که داشتن ثروت و مستقل شدن مالی، هیچ ارتباطی با منابع اولیه شما ندارد و شما پس از رسیدن به یک منبع پایدار زمان آزاد بیشتری خواهید داشت.

او گفت: “داشتن ثروت و ثروتمند ماندن، عمدتا یک بازی زندگی است که کمتر از معنی خود دارای اهمیت است.” “اگر شما می‌توانید این کار را انجام دهید، از یک آزادی لذت خواهید برد که عمده مردم ثروتمند هرگز تجربه نخواهند کرد.”

  1. پیدا کردن یک مسیر جانبی

 

با توجه به تحقیقات استنلی فالاو، بسیاری از میلیونرها علاقه دارند که یک مسیر تازه را ایجاد کنند. او می‌نویسد: اما ساختن موفقیت نیاز به منابع، هم زمان و هم پول، برای توسعه و نگهداری دارد.

وی می‌افزاید: “کسانی که قادر به ایجاد فرصت‌های متعدد برای تولید درآمد هستند، می‌توانند سرگرمی را به فعالیت های تولید درآمد تبدیل کنند”.

سوزی مور، مربی، مشاور و نویسنده، می‌گوید که این افراد ممکن است یک شغل جانبی را به یک کار تمام وقت تبدیل کنند. اگر تحمل گرسنگی، سختی، قاطعیت و پشتکار داشته باشید.

یک سرمایه گذار متوجه شده است که درآمد با یک کار جانبی، مسیر کوتاه‌تری برای رسیدن به استقلال مالی است.

این قطعا می‌تواند به شما کمک کند سریعتر پیش بروید. درآمد تعدادی از افراد هر سال از ۱۰۰۰ دلار به ۳۰ هزار دلار افزایش یافته است. این پول را سرمایه گذاری کنید، و قدرت سود ترکیبی می‌تواند به ثروت منجر شود.

  1. برای خودتان کار کنید

کسانی که از لحاظ مالی مستقل هستند، می توانند ثروت خود را با کار برای خود افزایش دهند.

با توجه به تحقیقات استنلی فالاو ۴۲ درصد از میلیونرهایی که او با آنها صحبت کرده بود، برای خودشان کار کرده‌اند.

او می‌نویسد: “افرادی که ریسک مربوط به شروع کسب و کار خود را به جان می‌خرند، توانایی تولید درآمد بالاتری نسبت به کسانی دارند که برای دیگران کار می کنند.”

استنلی فالاو در آخرین تحقیق خود دریافت که میلیونرهای خود کارفرما بیش از ۱٫۵ برابر درآمد متوسط ​​کسانی که برای دیگران کار می کنند درآمد داشته‌اند. او نوشت: ارزش خالص واقعی درآمد آنها به طور متوسط ​​دو برابر بیشتر از کسانی است که برای دیگران کار می‌کنند.

استنلی فالاو می‌گوید که سرمایه گذاری در کسب و کار خود یک مشخصه از موفقیت اقتصادی است، تا زمانی که آنها دارای نقاط قوت مناسب – مانند پشتکار و انعطاف پذیری – برای کار و تلاش هستند.

 

 

 

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

پس از کلیک بر روی اشتراک لطفا صندوق ورودی یا بخش اسپم ایمیل خود را چک کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۸۷

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code