گام ۳۹۵ مجله موفقیت به کیوسک‌ها رسید

شماره ۳۹۵ مجله موفقیت به مدیر مسئولی دکتر احمد حلت و سردبیری سهیلا ثقفی در اولین روزهای مردادماه روی کیوسک‌های روزنامه فروشی سراسر کشور قرار گرفت.

مجله موفقیت در بیست و یکمین سال انتشار خود به گام سیصد و نود و پنجم خود رسید تا با مطالب متنوع و جذاب این شماره؛ میانه‌ی تابستان امسال را برای مخاطبان قدیمی و همینطور مخاطبان جدید خود پربارتر کند.

دکتر حلت سرمقاله این شماره را به اصطلاحی از “وارن بافت” اختصاص داده است و مفهوم «دایره شایستگی»، دکتر با تبیین این مفهوم به تجربه اخیر سفر خود به ازمیر اشاره کرده و موفقیت برخی از افرادی که با آنها دیدار داشته را به نوعی با این مفهوم مرتبط و نتیجه‌گیری کرده است. اگر یکی از گام‌های موفقیت را می‌خواهید بردارید به سرمقاله این شماره دکتر حلت در مجله موفقیت رجوع کنید.

مقاله‌ی همیشگی و همسایه‌ی دکتر حلت هم مانند همه‌ی این سال‌ها به خانم سهیلا ثقفی اختصاص دارد با تیتر: زبانی که هرگز از یاد نمی رود. سردبیر مجله در ستون همیشگی‌اش به سراغ زبان مادری و ارتباط آن با موفقیت رفته و توصیه‌های خود را برای رسیدن به انگیزه و انگیزش با کمک از زبان مادری را به مخاطبان عرضه کرده است. برای آرامش ذهن و گذر از لحظه‌های دشوار به زبان مادری و سرمقاله خانم ثقفی رجوع کنید در شماره ۳۹۵ مجله موفقیت.

اگر خواننده چند شماره اخیر مجله موفقیت بوده باشید؛ متوجه شده‌اید که تغییراتی در گرافیک و محتوای مجله انجام شده است. بخش‌بندی مجله بازتعریف شده و در این شماره هم خواننده بخش‌های ثابت شامل: لیمبیک، منهای موفقیت، موفقیت پلاس، کورتکس و به توان تو در بخش‌های پنج گانه و مطالب دیگر در زمینه فال و سرگرمی خواهید بود.

در مطالب بعدی سایت هرکدام از این بخش‌های پنج‌گانه را به تفصیل معرفی خواهیم کرد.

مجله علاوه بر کیوسک‌های روزنامه فروشی سراسر کشور به شکل نسخه الکترونیک در سایت‌هایی مانند فیدیبو، مگ ایران، طاقچه و … قابل خریداری و دریافت است.

 

2 پاسخ
  • movafaghiat
   movafaghiat گفته:

   درود ، سپاس از همراهی شما ، کوتاه شدن فال روزانه به این خاطر هست که داریم مطالب رو لینک میکنیم و قسمتی از فال روزانه داخل کانال گذاشته میشه و ادامه آن داخل سایت

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *