گاف های «بازی تاج و تخت» گردن «فرش ایرانی» افتاد!

گاف های «بازی تاج و تخت» گردن «فرش ایرانی» افتاد!

بالاخره تهیه‌کنندگان «بازی تاج و تخت» پای میز نخستین مصاحبه خود پس از پایان آخرین فصل این مجموعه تلویزیونی نشستند و در اتفاقی عجیب گاف بارز فصل آخر را با فرش ایرانی مقایسه کردند.

دیوید بینهوف و دی‌بی‌وایس در گفت‌وگو با شبکه ژاپنی «استار» در پاسخ به پرسشی درباره وجود یک لیوان قهوه در یکی از صحنه‌های سریال، این اشتباه را به «فرش ایرانی» تشبیه کردند. دیوید بینهوف در این‌باره گفت: «هنگام بافت فرش‌های ایرانی به صورت تعمدی اشتباه کوچکی مرتکب می‌شوند. چرا که می‌خواهند نشان بدهند فقط خداوند قادر به آفرینشی کامل و بی‌نقص است.»

 

دی‌بی‌وایس نیز به شوخی گفت که برای همین آن لیوان قهوه را روی میز جلوی دنریس تارگرین گذاشته بودند و این اشتباهی آگاهانه و خودخواسته بوده است تا نشان دهند آن‌ها نیز کامل نیستند.

البته آنها در ادامه به این شوخی پایان دادند و دیوید بینهوف ضمن ابراز تأسف از این گاف، آن را اشتباهی بزرگ و غیرقابل توجیه خواند و گفت که تمام دقت و تمرکزشان معطوف به بازیگران بود و هیچ کدام از عوامل و دست‌اندرکاران سریال متوجه آن لیوان قهوه نشدند.

پیش‌تر سوفی ترنر بازیگر نقش سانسا استارک در «بازی تاج و تخت» کیت هرینگتون را مسئول اشتباه «لیوان قهوه» دانسته بود. یک لیوان قهوه که به نظر می‌رسید لیوان یک‌بار مصرف قهوه استارباکس است، در یکی از صحنه‌های یکی از قسمت‌های آخرین فصل «بازی تاج و تخت» جنجال فراوانی برای سازندگان این سریال به دنبال داشت. لیوانی که روی میز و جلوی امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین قرار داشت. اما مقصر این اتفاق چه کسی است؟

سوفی ترنر اولین بازیگر این مجموعه است که به این اتفاق با عنوان کردن نام کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو واکنش نشان داده است. او که در برنامه conan حضور داشت مقابل مجری معروف برنامه، اوبرایان اعتراف کرد که کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو مقصر این اتفاق است و با اشاره به عکس سکانس معروف اضافه کرد:

«این قضیه لیوان قهوه را هر روز توی زندگیم می‌شنوم، خیلی خوب است که بدانید این موضوع نسبت به تمام فصل پایانی در کنار هم بیشتر خبری شده؛ لیوان قهوه جایی بوده که صندلی کیت قرار داشته و اولش امیلیا رو مقصر این اتفاق می‌دانستیم اما فکر نمی‌کنم که او چنین کاری را انجام داده باشد! کیت تنبل است و فکر می‌کنم که این کار او باشد. لیوان مقابل میز کیت بود و همینطور که معلوم است جابجایش کرده و طوری عکس گرفته شده که همه فکر می‌کنند مقابل میز من است ولی اصلا واقعیت ندارد.»

بازی تاج و تخت میلیون‌ها بیننده داشت ولی فصل هشتم آن چه به خاطر اشتباهات سر صحنه و چه به خاطر قصه و ساخت مورد اعتراض فراوان مخاطبانش قرار گرفت.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

پس از کلیک بر روی اشتراک لطفا صندوق ورودی یا بخش اسپم ایمیل خود را چک کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۰۴

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code