چهار کلید موفقیت به روایت برایان تریسی

من فکر می‌کنم زمانی که شما هم با من موافق هستید:

بعضی افراد کل زندگی خود را صرف این می‌کنند که چگونه در زندگی موفق باشند، اما هرگز آن را نمی‌بینند.

شما متعجب خواهید شد وقتی متوجه شوید که موفقیت برای هرکسی و در هر حوزه‌ای واقعا به چهار کلید نیاز دارد.

همه‌ی ما می‌خواهیم موفقیت شخصی و کلید موفقیت را بیاموزیم. همه‌ی ما می‌خواهیم یک زندگی شاد و سالم داشته باشیم، موفقیت کاری داشته باشیم، از شغلمان لذت ببریم و به استقلال مالی دست یابیم. اغلب ما می‌خواهیم جهان را تغییر دهیم، مهم باشیم، و تاثیر مثبتی بر روی اطرافیانمان داشته باشیم.

بارها و بارها من متوجه شده‌ام که کلیدهای موفقیت تنها یک بخش از موفقیت هستند، یک ایده در زمان مناسب، می‌تواند زندگی شما را در وضعیت مناسب تغییر دهد. من همچنین یاد گرفته‌ام که موفقیت بزرگ یک امر ساده است.

اگر می‌توانید این راهنمایی‌ها را دنبال کنید، با این راهنما می‌توانید زندگی خود را کنترل کنید و اهداف خود را به دست آورید.

همه ما یک هدف مشترک داریم

خوشبختانه برای بسیاری از ما، موفقیت شخصی بر اساس، هوش و توانایی خودمان است. این خانواده ما، دوستان و یا مخاطبان نیستند که ما را قادر به انجام کارهای فوق‌العاده می‌کنند. در عوض، کلید موفقیت در زندگی، توانایی ما برای به دست آوردن نتیجه بهتر از توان خودمان در تقریبا تمام شرایط است. این توانایی شما برای انطباق و تغییر زندگی شما است.

شما در حال حاضر، در معرض توانایی‌های عمیق خود هستید که اگر به درستی مهار و هدایت شده باشد، شما را قادر می سازد تا امور خارق‌العاده‌ای انجام دهید.

چهار کلید موفقیت

کلیدهای موفقیت برای تغییر زندگی شما همواره یکسان بوده است.

  1. دقیقا همان چیزی را که می‌خواهید انتخاب کنید و جایی که می‌خواهید بروید.
  2. یک مهلت تعیین کنید و برنامه‌ای برای رسیدن به آن در نظر بگیرید. (به یاد داشته باشید، یک هدف تنها یک رویا با مهلت تعیین شده است.)
  3. اقدام خود را بر روی طرح خود متمرکز کنید و هر روز کاری را انجام دهید تا به سمت هدف خود حرکت کنید.
  4. قبل از اینکه تصمیم بگیرید، تا زمانی که موفق نشوید، هرگز هرگز تسلیم نشوید.

این فرمول کلید موفقیت شماست و برای تقریبا هر کسی که تا به حال آن را امتحان کرده است، جواب داده است.

یاد بگیرید چگونه از کارشناسان موفق مشورت بگیرید

شما به اندازه کافی رشد نخواهید کرد مگر اینکه خودتان آن را شکل دهید. و چه اتفاقی می‌افتد زمانی که خودتان می‌توانید سعی کنید، برای این مسئله وقت می‌گذارید که آن را از دیگران یاد بگیرند. بن فرانکلین در یکی از نقل قول‌های مشهورش می‌گوید: “مردان می‌توانند دانش خود را خریداری کنند یا از دیگران قرض بگیرند. تراژدی بزرگ این است که اکثر مردان ترجیح می‌دهند آن را بخرند. “

بزرگترین هدف شما در زندگی و موفقیت شخصی شما باید به دست آوردن بسیاری از تجربه‌ها و توانایی‌ها در حد امکان باشد و سپس از آنها برای کمک به انجام کارهایی که می‌خواهید انجام دهید و تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود، استفاده کنید.

مثلا:

اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه یک کتاب بنویسید، می‌توانید یک جزوه یا راهنمای گام به گام توسط توصیه‌های یک نویسنده پرفروش ایجاد کنید. با پیروی از راهنمای آنها برای نوشتن یک کتاب از اشتباهات خود و آنها بهره‌‌‌مند شوید. این باعث می‌شود در زمان خود صرفه جویی کنید!

برنامه برای موفقیت شخصی

سعی کنید زندگی خود را با دستیابی به تنها یک هدف مهم تغییر دهید. یک الگو، برای موفقیت شخصی در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد کنید. هنگامی که شما تلاش می‌کنید زندگی خود را تغییر دهید به طور خودکار هدایت می‌شوید. همین موضوع شما را به سمت تکرار این موفقیت در چیزهای دیگری راهنمایی خواهد کرد.

این بهترین راه برای بازگشت شما به زندگی است.

با غلبه بر ناسازگاری و رسیدن به یک هدف بزرگ در هر منطقه، خود را برای موفقیت در سایر مناطق برنامه ریزی آماده خواهید کرد. به عبارت دیگر، شما یاد می گیرید که موفق شوید. هرچه بیشتر به دست می‌آورید، بیشتر می‌توانید به دست آورید. هر یک از کلید های موفقیت، به ویژه کلید اول، باعث اعتماد به نفس و اعتقاد شما به این موضوع می‌شود که بار دیگر موفق خواهید شد و موفقیت‌های شخصی بیشتری را به دست خواهید آورد.

سعی کنید از یک موفقیت در موفقیت شخصی خود برای رسیدن به یک هدف در زندگی حرفه‌ای یا تحصیلی استفاده کنید. در نهایت، شما یک اثر هم‌افزایی ایجاد می‌کنید و می‌بینید که موفقیت در همه جبهه‌ها آسان‌تر می‌شود.

پتانسیل نامحدود

هنگامی که شما تصمیمی روشن و بدون قید و شرط برای تغییر زندگی خود را با رد کردن تمام محدودیت های ذهنی خود و پرتاب تمام انرژی قلب خود را به انجام برخی از اهداف بزرگ می‌گیرید، موفقیت شخصی شما تا حد زیادی تضمین می‌شود تا زمانی که شما متوقف نشوید این موفقیت ادامه دارد.

دسته بندی ها: زندگی

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

پس از کلیک بر روی اشتراک لطفا صندوق ورودی یا بخش اسپم ایمیل خود را چک کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۴

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code