چرا پلنر موفقیت؟

زندگی یه سفر هنرمندانه‌ست و باید بدونین از کجا شروع کنین و به کجا برسین. من بهتون کمک می‌کنم تا به مقصدتون برسین. این دفتر برنامه‌ریزی، شامل محتوای افزوده و جداولی میشه که می‌تونه شما رو به اهدافتون برسونه که ویژگی‌های منحصربه‌فردی هم داره:

تاریخ نداره؛ یعنی هر زمانی برای شروع مناسبه و می‌تونین از همین امروز شروع کنین.
حال روزانه
این پلنر جدول‌های متنوعی برای برنامه‌ریزی‌های سالانه، ماهانه و هفتگی، جدول‌هایی برای ‌بودجه‌بندی‌های ماهانه و پیگیری عادت‌ها و ردیابی میزان خواب داره که می‌تونه نیاز شما رو برای برنامه‌ریزی در هر قسمت از زندگی‌تون برطرف کنه و به اون‌ها جهت بده. پر‌کردن جدول‌های برنامه‌ریزی این پلنر باعث میشه برای هر ساعت از هر روز هفته، برنامه‌تون مشخص باشه. با مشخص‌کردن برنامه‌های ثابت و همیشگی، برای برنامه‌ها یا رویدادهای غیرقابل‌پیش‌بینی آمادگی بهتر و زمان بیشتری پیدا می‌کنین.
تعدادی صفحه سفید توی این دفتر درنظر گرفته شده که شما می‌تونین برای موارد مختلف مدنظر خودتون از اون‌ها استفاده کنین. این صفحات سفید می‌تونه محل خاطره‌نویسی یا نوشتن یه درس آموزنده در زندگی یا محلی برای یادداشت اهداف شخصی‌تون باشه؛ انتخاب با خودتونه! در ضمن توی بعضی از این صفحات یک جمله آموزنده و انگیزشی دوزبانه با عنوان «شادی یعنی…» به همراه تصاویر جذاب هم آورده شده و شما می‌تونین نظر یا برداشت خودتون رو هم توی همین صفحه یادداشت کنین.
صفحه سفید
داستان
مهم‌ترین ویژگی این پلنر که اون رو از بقیه متمایز می‌کنه اینه که برای انرژی‌دادن به شما در بین کارهاتون، در پایان هر ماه یک داستان درنظرگرفته شده؛ داستانی خوندنی و جذاب که می‌تونه بهتون کلی انگیزه و حال خوب بده.
این دفتر برنامه ریزی در ۱۹۲ صفحه (قابل استفاده برای مدت زمان یک سال از زمان شروع به استفاده) و در سایز  15×21.5 طراحی و آماده شده. قیمت این محصول ۱۲۰هزار تومن هست و شما میتونین این پلنر رو از طریق سایت موفقیت یا تماس با شماره‌های 22183030 و 09123099490 تهیه کنید.

جهت اطلاع از تخفیف‌ها و اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید