یادداشت

منتظر چیزی نمان! همه آن‌چه را نیاز داری قبلا به تو داده شده!

سهیلا ثقفی

تک‌تک ما انسان‌ها وقتی هنوز سلولی بیش نبودیم، تمام اطلاعات برای ادامه حیات در این دنیای پرخطر را در همان تک سلول، همراه خود داشتیم. بی‌آن‌که بدانیم مشخص بود قلبمان چی شکلی مي‌شود و چگونه تپش خود را شروع مي‌کند و تا آخر عمر یک‌سره مي‌زند. بی‌آن‌که بدانیم رنگ چشم و پوست ما مشخص شد. بی‌آن‌که بدانیم بدن ما به این شکلی که الان هستیم رقم خورد. از همان روزی که یک نقطه سلول بیشتر نبودیم همه اطلاعات و رمز و راز و دانشی که برای رشد کردن و قد کشیدن لازم داشتیم خالق کاینات با ما همراه ساخته بود. ما هرگز تنها نبوده‌ایم. نه من و نه شما همه موجودات عالم حتی یک لحظه تنها به حال خود رها نشده‌اند. ما همیشه همه چیزهایی را که برای لحظه بعدی نیاز داریم، از قبل همراه داشتیم. شاید برای فردایمان مطمئن نباشیم اما اگر نگاهی به گذشته زندگی خودمان تا همین الانمان بیفکنیم خواهیم دید که ما همیشه همه آن‌چه را نیاز داشتیم، قبلا گرفته‌ایم.

اکنون با هم شماره دویست مجله موفقیت را ورق می‌زنیم. دویست شماره از انتشار مجله‌ گذشت. مجله‌ای که روز اول وقتی می‌خواستیم پیش‌شماره آن را منتشر کنیم، خیلی‌ها می‌گفتند دست نگه دارید تا همه آن‌چه را نیاز داریم، جمع کنیم و بعد استارت کار را بزنیم. اما ما می‌دانستیم که همه آن‌چه نیاز داریم قبلا به ما داده شده است. این را از زندگی یاد گرفته بودیم، پس شروع کردیم.

شماره‌های اول که منتشر شد یاران جدیدی به ما پیوستند. آنها که از قبل نمی‌شناختیمشان ولی می‌دانستیم باید همین دور و برها باشند. این رسم زندگی است. وقتی فکر درستی به ذهنت راه می‌یابد بدان که بلافاصله باید آن را عملی کنی و هرگز نباید دلواپس نیازمندی‌ها و امکانات اجرای آن فکر باشی. اگر نیت تو درست است و فکرت منطقی است پس بدان همه آن‌چه را نیاز داری از قبل در کاینات حاضر و آماده شده تا به وقتش و در مکان مناسب تحویل تو شود. روز اول اصلا نمی‌توانستیم به شماره دویستم فکر کنیم. خیلی برای ما دور از دسترس می‌نمود. همان‌طوری که الان شماره هزار برای ما دست‌نیافتنی جلوه می‌کند. اما ما هنوز با همان اعتقاد و باوری که داشتیم به پیش می‌رویم. می‌دانیم درست عمل می‌کنیم، این را از نامه‌های پرمهر و از پیام‌های سرشار از عشق و محبت شما می‌فهمیم. از سپاس‌نامه‌هایی که هر روز به دفتر مجله می‌رسد و خبر از تاثیر مثبت پیام‌های مجله در زندگی افراد مختلف دارد. همه این پیام‌های تشویق، ما را مطمئن می‌سازد که وقتی نیت خالص باشد و تصمیم درست و منطقی باشد. وقتی شور و عشق و شیفتگی با این نیت ناب و تصمیم خردمندانه همراه شود، خالق کاینات حتما و بدون هیچ شک و تردیدی همه آن‌چه را نیاز داری از قبل به تو می‌دهد. این رسم زندگی است. شماره دویست مجله‌ای که می‌بینید تايید آن است. در دل همین دویست، ما شماره هزار را به روشنی می‌بینیم. شما هم اگر در زندگی می‌خواهید کاری را انجام دهید، هر کاری که هست و مطمئن‌اید که نیت‌تان خیر است و کارتان عاقلانه حتی لحظه‌ای تردید به خود راه ندهید و همین الان اولین قدم را برای عملی ساختن آن کار بردارید. ما یک شاهد زنده داریم که همه آن‌چه نیاز خواهید داشت از قبل آماده است و برایتان در زمان و مکان مناسب تحویلتان می‌شود. این شاهد زنده همین شماره دویست موفقیت است که اکنون پیش روی شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code