مجله آنلاین شماره ۳ موفقیت

مجله الکترونیکی شماره ۳ موفقیت 

یاران صمیمی موفقیت

مجله موفقیت سومین مجله الکترونیکی خود را با رویکردی جدید و با مطالبی به‌روز و خواندنی منتشر کرده و به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است.

در این شماره و در پرونده‌ای ویژه، به موضوعی پرداخته‌ایم که یکی از دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها در این روزهاست. راستی چرا گاهی تلفن همراه از فرد همراه برای ما جذاب‌تر است؟! برای دانستن پاسخ می‌توانید مقالات پرونده این شماره مجله الکترونیکی موفقیت را بخوانید.

همراهانی که در مسابقه داستان‌نویسی موفقیت شرکت کرده بودند هم می‌توانند ۵ داستان منتخب رسیده را در مجله الکترونیکی موفقیت بخوانند. لازم به توضیح است که موضوع مسابقه‌‌های داستان نویسی موفقیت در پیج اینستاگرام به آدرس movafaghiatmag و majaleh_energy_mosbat اطلاع‌رسانی می‌شود.

در ضمن بخش‌هایی هم برای معرفی کتاب و فیلم، پرسش و پاسخ روان‌شناسی و مقالات روان‌شناسی و کسب و کاری روز دنیا به مجله اضافه شده است.

البته می‌توانید برای خواندن پرسش و پاسخ‌های بیشتر و با موضوعاتی متنوع به بخش خواندنی‌های سایت موفقیت به آدرس movafaghiat.com مراجعه کنید.

دوستداران داستان‌های شیوانا و پیام‌های موفقیتی هم می‌توانند در سومین شماره الکترونیکی موفقیت، مطالب مورد علاقه خود را بخوانند؛ ضمن اینکه پیام‌های موفقیتی به طور روزانه هم در کانال تلگرام موفقیت به آدرس movafaghiat@ منتشر می‌شود.

موفقیت تقدیم به کسانی که منتظر دیگران نمی مانند!