سررسید 1401 موفقیت

قطع: وزیری

تعداد صفحات: 400

جنس جلد: پوست ماری چرمی در رنگ‌های قرمز، آبی کاربنی، زرد، سبز و عسلی

کتاب سررسید آموزشی-برنامه ریزی 1400

کتاب سررسید 1401 تقدیم به آنانی که منتظر دیگران نمی‌مانند

 

سال 1401 برای موفقیتی‌ها شبیه هیچ سال دیگری نیست. امسال باید برای همه ما یک سال کاملا متفاوت باشد؛ سالی که در آن قرار است با سرعت بیشتری به اهداف و رویاهایمان دست پیدا کنیم؛ مثلا اگر سال‌های گذشته با اتوبوس یا قطار به‌سمت اهدافمان می‌رفتیم، امسال قرار است به‌سوی آن‌ها پرواز کنیم. گذشته شما، خوب یا بد، دیگر گذشته است؛ درس‌ها و تجربیاتش را بگیرید و رهایش کنید.

در سال1401 هم 365 فرصت طلایی دیگر در اختیار داریم تا به‌سمت اهداف و آرزوهایمان برویم.

می‌گویند هدف اگر مکتوب نباشد، شبیه دود است؛ به هوا می‌رود و ناپدید می‌شود و برای همین است که کمرنگ‌ترین جوهرها بر قوی‌ترین حافظه‌ها برتری دارند؛ پس حتما اهداف خود را بنویسید. هدف‌هایی که انتخاب می‌کنید، باید بزرگ و الهام‌بخش باشد و بتواند شما را سرشوق بیاورد؛ اما در‌عین‌حال بهتر است اهدافی که تعیین می‌کنید، واقع‌بینانه، متناسب با امکانات ممکن و در حیطه دایره نفوذ شما باشد؛ برای مثال رفع فقر و گرسنگی در سراسر جهان هدف بسیار بزرگ و خوبی است، اما از دایره نفوذ شما که یک شهروند هستید، خارج است.

اهداف باید کاملا روشن، شفاف و قابل‌اندازه‌گیری و البته انعطاف‌پذیر باشند. بهتر است اهداف بزرگ خود را خرد کرده و آن‌ها را به اجزای کوچک‌تر دارای زمان‌بندی مشخص، تبدیل کنید. بر چرخ زمان سوار شوید، با چرخه اهداف به همه اهداف از پیش تعیین شده خود برسید و فقط هر شب با صرف 5 دقیقه وقت؛ برنامه‌های هفتگی،‌ روزانه،‌ ماهانه و سالانه خود را در چرخه اهداف مشخص کنید.

یکی از نویسندگان بزرگ جهان می‌گوید: «کسی که چرایی رسیدن به هدفی را بداند، با هر چگونگی خواهد ساخت.» بنابراین شما نیاز به دلایل قوی برای رسیدن به هدف دارید تا بتوانید سختی‌های مسیر را تاب بیاورید. حتما فهرستی را از تمام کارهایی را که فکر می‌کنید برای رسیدن به هر یک از اهدافتان می‌توانید انجام دهید، تهیه کرده و آن‌ها را اولویت‌بندی کنید.

 • برای بهره‌گیری بهینه از این فرصت، در نخستین گام اهدافتان را درزمینه‌های مختلف چرخه اهداف مشخص کنید و در جدول برنامه هر فصل از سال 1401 بنویسید.
 • براساس برنامه سالانه، جدول برنامه هر ماه خود را بادقت و تمركز پر كنيد.
 • از روي برنامه ماهانه، برنامه روزانه خود را مشخص كنيد.

اگر می‌خواهید به همه آرزوهایتان برسید، باید هر روز و ساعت برای رسیدن به اهدافتان کاری انجام دهید. ما در این کتاب سررسید جداول فصلی و ماهانه‌ای را طراحی کرده ایم که شما می توانید با پرکردن این جداول، برنامه ریزی مورد نظر خود را انجام دهید. البته این کارها ممکن است برخی مواقع با رنج و سختی هم همراه باشند؛ این بهایی است که شما باید برای رسیدن به آرزوهایتان بپردازید؛ چون پس از آنکه این بها را پرداختید، می‌توانید از زندگی در کنار آرزوها و رویاهای تحقق یافته‌تان در آرامش و امنیت کامل، لذت ببرید.

این کتاب سررسید به گونه طراحی شده که شما را از گذراندن یک دوره موفقیت عمومی، بی‌نیاز می‌کند.

مشخصات کلی
 • روزانه با جملات انگیزشی دوزبانه
 • همراه با مطالب آموزشی و پیشنهادهای ماه
 • چرخه اهداف فصلی
 • جداول فصلی و ماهانه همراه با جدول ارزیابی ماهانه
 • صفحات بودجه‌بندی مالی
 • نقاشی‌های ماندالا فصلی در صفحات به رنگ آرامش
 • نیایش‌های هفتگی
 • حاوی مطالب داستانی جذاب و خواندنی
سررسید

مزایای پیش خرید سررسید 1401 موفقیت:

1. اولویت انتخاب رنگ با دوستانی است که پیش‌خرید کرده اند
2. اهدای یک سررسید مینیاتوری یا جیبی
3. خرید ۳ عدد به بالا با پست سفارشی رایگان ارسال خواهد شد
4. شرکت در قرعه کشی‌های فصلی به صورت اتوماتیک برای خریداران
5. اهدای لینک خرید سایر محصولات با ۱۰ درصد تخفیف

قیمت این محصول 135هزار تومان هست و شما میتونین این سررسید رو از طریق سایت موفقیت، ارتباط از طریق واتس‌اپ با شماره ۰۹۱۲۳۰۹۹۴۹۰ و یا تماس با شماره 02122183030 تهیه کنید.

برای مشاهده تخفیف‌ها و تعرفه آگهی، اینجا کلیک کنید!