لوگو موفقیت

معرفی مجموعه موفقیت

مجله موفقیت در شهریور 1376 با شماره مجوز انتشار 124/9378 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف اشاعه فرهنگ مثبت نگری در سراسر جهان،اعتماد به نفس،امید،نشاط،معنویت و ارتباط موثر متولد شد و در صدد است با بهره گیری از نیروهای انسانی متخصص،متعهد وبا تجربه خود،بستر فرهنگی لازم را برای ارتقاء سطح کیفی و کمی بهداشت روانی جامعه فراهم آورد و به نیاز های دائما در حال تغییر مخاطبان خود پاسخ دهد.

تا کنون بیش از 400 شماره از این مجله منتشر گردیده است و در طی این مدت توانسته به عنوان یکی از پر تیراژ ترین نشریات کشور به بیش از سه میلیون مخاطب دست یابد.

این مجله برقراری سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد بین المللی ISO9001-2008 از شرکت GIC انگلستان را در راس اهداف خود قرار داده و با پیاده سازی سیستم و اجرای آن در جهت ارایه خدمات با کیفیت و رعایت اصل مشتری مداری ، به مخاطبین خود هست.

خدمات ارائه شده توسط موفقیت

راه های ارتباط با ما 

آدرس : تهران زعفرانیه خیابان آصف انتهای پرویز وهابی غربی پلاک ۱۵

تلفن‌ : 22183030-021

سوالی دارید؟ 

اگر سوال یا ابهامی دارید، می‌توانید از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح کنید و ما در اولین فرصت پیام شما را بررسی کرده و تا جای امکان به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

همچنین اگر انتقادی یا پیشنهادی دارید هم میتوانید از فرم زیر استفاده کرده و به ما در جهت رشد و ارتقاء کار مجموعه موفقیت همراهی کنید.