ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >  >>

سرمقاله-مجله موفقیت شماره352

دنیای معصوم کودکان دنیایی پر از آگاهی و تعیینکننده آیندهشان است. امروزه بزرگان علم روانشناسی اعتقاد دارند که هر آنچه امروز هستیم، در دوران کودکی شکل میگیرد. در اینجا تکنیکهایی را تقدیم حضور خوانندگان عزیز میکنم تا کودکان ما بتوانند زندگی بهتری را در آینده تجربه کنند: 1. بچهها آنی نمیشوند که ما میخواهیم؛ آنها تبدیل به انسانی میشوند که ما هستیم. سعی کنیم انسانهای خوبی باشیم تا آنها مهر و عشق و انسانیت را درون خودشان خلق کنند.

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره351

در طی سالها کار با مراجعین دیدهام که بعد از مدت کوتاهی، شور و هیجان و انرژی مثبت آنها تبدیل به بحرانهای عجیب و غریبی میشود. دقیقا به خاطر دارم که دختر و پسر جوانی که با دنیایی انرژی مثبت و شور از آینده زندگیشان سخن میگفتند، چطور به ناگاه چنان سردی میانشان حاکم شد که حتی تحمل همخانهبودن با یکدیگر را نداشتند. به راستی چه اتفاقی میافتد؟ پسر جوانی که آرزویش همنشینی در کنار دختر قصه بوده و با وجود دهها مانع مختلف، توانسته بود جواب مثبت را از همسرش بگیرد، حالا تبدیل به موجودی شده که به هر بهانهای میخواهد از خانه فرار کند.

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره350

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره344

گذر از زمستان، شکفتن در بهار

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره343

نامش علی اکبر هاشمی بهرمانی، مشهور به هاشمی رفسنجانی، بود. همه ما این اسم را خوب به یاد داریم، چون بارهاوبارها نامش را روی برگه های انتخاباتی نوشتیم و در صندوقهای رأی انداختیم.

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره342

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره341

سرمقاله-مجله موفقیت شماره341

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره337

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره 336

قــدرت در عین محدودیت

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره335

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره 334

دکتر ماکس ول مالتز جراح بزرگ جهان و نویسنده کتاب سایکوسایبرنتیک (Psycho- Cybernetics) یا علم کنترل ذهن گزارش میدهد فروشنده دورهگردی که از بینی بزرگش رنج میبرد، تصمیم گرفت زیر تیغ جراحی برود.

ادامه

سرمقاله-مجله موفقیت شماره 333

درآمدتان را رویایی کنید

ادامه
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  >  >>

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.