ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

اخبار سایت

سررسید96

سررسید های 96 مجله موفقیت

در سررسید سال 96 موفقیت، از تیمی از زبده‌ترین روان‌شناسان و کارشناسان موفقیت کشورمان خواسته‌ایم که این طرح نو و متفاوت را برای خوانندگان مشتاق موفقیت ترسیم کنند.

تا شروع سال جدید زمان چندانی باقی نمانده است. سال 96 برای همه موفقیتی‌ها، سال جهش به‌سوی موفقیت‌های بزرگ است. تفاوت سال ٩٦ با سال‌های دیگر باید برای ما به اندازه‌ای باشد که اگر سال‌های قبل به‌سوی رویاها و آرزوهایمان صرفا در‌حال‌حرکت بودیم، امسال باید به سمت آن‌ها پرواز کنیم. اما يك سال فوق‌العاده، ساختنی است. واقعیت این است که اگر در سال آینده هم همان کارهايي را انجام دهیم که تاکنون انجام می‌دادیم، خوب يا بد، به همان اندازه‌اي نتیجه می‌گیریم که تاکنون گرفته‌ایم. پس برای رسیدن به دستاوردهای بزرگ باید طرحی نو در انداخت و برنامه‌ای کاملا متفاوت را پیگیری کرد.
در سررسید سال 96 موفقیت، از تیمی از زبده‌ترین روان‌شناسان و کارشناسان موفقیت کشورمان خواسته‌ایم که این طرح نو و متفاوت را برای خوانندگان مشتاق موفقیت ترسیم کنند. این سالنامه شامل سه محور نقشه گنج ثروت‌آفرینی، روابط عاطفی و خانوادگی و سلامت و تندرستی است که هر یک از این آیتم‌ها، شامل ده‌ها مطلب مفید و کاربردی می‌شود كه تا‌كنون منتشر نشده است .

درون تک‌‌تک انسان‌ها صرف‌نظر از سن و سال و جنسیتشان، معدنی بی‌نظیر از درخشان‌ترین گوهرهاي دروني قرار دارد و زمانی که ما خود را عمیقا بشناسیم، به این گنج گران‌بها دست پیدا خواهیم کرد و آنگاه با چنان سرعتی قله‌های موفقیت را درمی‌نوردیم که خود و دیگران را شگفت‌زده خواهیم کرد. اما برای به‌فعل‌درآوردن این گنج بالقوه نیاز به یک نقشه گنج و راهنما دَاریم.

می‌گویند یک هیزم‌شکن موفق کسی است که قبل از بریدن درخت، تبر خود را به‌خوبی تیز می‌کند. شما نیز اگر می‌خواهید در سال 96 به دستاوردهای بزرگ و متفاوتی دست پیدا کنید، باید قبل از فرارسیدن سال جدید، تبر خود را تا می‌توانید تیزتر کنید. یکی از روش‌هایی که می‌تواند در این راستا تأثیرگذار باشد، بالا‌بردن سطح دانش و آگاهی‌هایمان است. در این راستا، تیم موفقیت ایران، با بهره‌گیری از نظرات زبده‌ترین روان‌شناسان و کارشناسان کشور در سه حوزه ثروت‌آفرینی، روابط عاطفی و خانوادگی و همچنین سلامت و تندرستی، کتاب-سررسیدی کاملا متفاوت را طراحی کرده است. این سررسید از بیستم بهمن‌ماه در‌دسترس شماست. یادمان باشد که یک سال خوب و یک آینده طلایی، پديده‌هايي ساختنی هستند و نه آمدنی. بياييد آينده را با انتخاب‌هايمان بسازيم.

 براي آدم‌هاي معمولي، فردا حادثه‌اي است كه اتفاق مي‌افتد اما آدم‌هاي خاص، فردا را با انتخاب‌هايشان رقم مي‌زنند.

سررسيد سال ٩٦ موفقيت فقط يك سررسيد نيست، يك راهنماي جامع و كامل است از حاصل تجربيات برجسته‌ترين روان‌شناسان و كارشناسان موفقيت كشور كه مي‌تواند براي هميشه تحولي مثبت را در سه حوزه اصلي زندگي شما ( مالي ، خانوادگي و تندرستي ) ايجاد کند. سررسيد امسال، يك يادگاري از سوي موفقيت براي تمام عمر شماست. براي دريافت آن از بيستم بهمن مي‌توانيد به دفاتر مجله مراجعه كنيد

 


تعداد بازدید: 4322 تاریخ بروز رسانی: دوشنبه 11 بهمن ماه 1395
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

Narges
سلام چجوری میتونیم این سررسید رو تهیه کنیم؟؟
کوثر
سلام.چرا از قسمت فروشگاه سررسید های وزیری رو انتخاب میکنم صفحه خالی میاد؟
ارمین
چرا امکان خرید سررسید ازقسمت فروشگاه وجود نداره لطفا بررسی کنید.
A
سلام دوست عزیز به این صورت:از قسمت بالای صفحه انتخاب فروشگاه و بعد سررسیدهای موفقیت. در نهایت به صفحه ای هدایت میشید که میتونید سفارشتون رو ثبت کنید. موفق باشید.
Narges
سلام چجوری میتونیم این سررسید رو تهیه کنیم؟؟
سر رسید پالتویی و وزیری از هر کدام ۳ عدد قهوه ای
نازنین شاه حسینی
تقویم

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.