ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

اخبار سایت

سرویس روابط عمومی

سمینار بهمن 1395

سمینار دکتر احمد حلت

مجله موفقیت به منظور افزایش سطح آگاهی و دانش عمومی اولین سمینار عمومی مدیریت احساسات در روابط میان فردی (هوش هیجانی) را پانزدهم بهمن ماه با سخنرانی دکتر احمد حلت در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد نمود .

با توجه به فضای کسب و کار و پیچیدگی های انسان در محیط کار، هوش هیجانی و شناخت آن یکی از ابزارهای مهم در کنترل و هدایت روابط انسانی می باشد.

هوش هیجانی عامل کلیدی در ایجاد فضای خانوادگی و کاری است که موجبات رشد و پرورش افراد را فراهم می‏ سازد و آن ها را تشویق می ‏کند تا بهترین عملکرد را داشته باشند، توسعه و رشد هوش هیجانی می‏ تواند در ارتقای کیفی راندمان درعرصه اجتماعی کارایی بالایی را برای سیستم ایجاد کند .

در این سمینار علمی انگیزشی، حاضران با دریافت تحلیل ، درخواهند یافت که مدیریت هوش هیجانی به انسان ها کمک می کند که خودشان را شناخته و بتوانند روابطشان را در محیط های مختلف کاملاً مدیریت کنند، چراکه بشرامروزه به علت تغییرات دائمی و مستمر، ابهامات‏ و حجم اطلاعات زیاد متحمل فشار روانی زیادی‏ می‏ گردد.

سایر عناوینی که در این رویداد به مخاطبان حاضر در سالن و همچنین مخاطبان اینترنتی که بصورت زنده برنامه را ملاحظه خواهند کرد شامل عناوینی همچون ، چیستی هوش هیجانی ، مدیریت احساسات  ،  مهندسی ارتباطات  میان فردی و میان گروهی، تمریناتی برای آماده سازی مغز ،  مدیریت آتش اشتیاق وانگیزه برای خلق یک زندگی موفق ، تفاوت های دوست داشتن و عشق و مدیریت یک رابطه برای به رسیدن به ارتباط پایدار، می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این رویداد می توانید با شماره 22861807-021 دفتر مجله موفقیت یا سایت ایران کنسرت بخش همایش ها مراجعه کنید .

برای خرید بلیط این برنامه بصورت آنلاین می توانید با کلیک بر روی این لینک به درگاه مربوطه وارد شوید .

 

 

تعداد بازدید: 4807 تاریخ بروز رسانی: سه شنبه 7 دی ماه 1395
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.